    Шнур керамічний IZOPACK-50М
    Шнур керамічний IZOPACK-50М
    Шнур керамічний IZOPACK-50М
    Відгук (0)
    з податком
    Кількість :
    В наявності 5000 Доступнотоварів
      Основні технічні характеристики:
      • Постійна робоча температура: до +550 °C
      • Короткочасна температура: до +700–800 °C (залежно від серцевини)
      • Висока гнучкість і еластичність завдяки сітчастій оплетці
      • Форма перетину: тільки кругла
      • Діаметр: від 10 мм до 50 мм (популярні — 12 мм, 14 мм, 16 мм, 18 мм, 20 мм, 25 мм)